3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide I week 10 Gedoopt Op zondag 7 maart 2010 werd in de kerk van Leunen gedoopt: Freek van de Manakker (Pascherhof 25). We wensen de dopeling Gods rijkste zegen toe. Info-middag dekenaal vasten-actieproject SAHABAT KITA Onlangs werd in deze rubriek al iets verteld het betreffend project van de Broeders van Liefde voor chronisch psychiatrische zwervers in Purworejo (Java, Indonesië). De Broeders van Liefde startten vijf jaar geleden het project 'Sahabat Kita' met 12 mensen die professionele psychiatrische zorg kregen. Onlangs is dit centrum uitgebreid, zodat er een 'thuis' is ontstaan voor ruim 30 psychiatrische patiënten aan wie zorg en behandeling kan worden geboden zodat zij uiteindelijk weer zelfstandig in de maatschappij kunnen functioneren. Om u over dit project verder te informeren zal op donderdag 11 maart 2010 om 15.00 u. in "Le Tambourin" op de Servaashof, Stationsweg, te Venray, de heer Prakash Goossens, directeur internationale project-ontwikkeling van de Broeders van Liefde, een presentatie geven over het project Sahabat Kita. U wordt van harte hiervoor uitgenodigd. Wat betreft de lokale collecte voor dit vastenactie-project; in Leunen maakt deze collecte thans deel uit van de algemene goede-doelen-collecte, welke in de week van 4-10 april 2010 zal plaatsvinden. Informatie over deze gezamenlijke collecte zal binnenkort worden verstrekt. Presentatie-vieringen Op zaterdag 13 maart 2010 vindt om 18.00u in Heide een gezinsmis plaats. Tijdens deze dienst zullen de communicanten van dit schooljaar zich voorstellen. In Veulen is eveneens een gezinsmis en wel om 19.15u. Het thema luidt: "Oost, west, thuis best". Op zondag 14 maart zullen in Leunen tijdens de reguliere H. Mis om 09.30u de communicanten hier zich voorstellen. Boeteviering In verband met de voorbereiding op Pasen - het belangrijkste feest in onze kerk- wordt tijdens de H. Missen in het weekend van 20-21 maart 2010 een korte boeteviering ingelast. Men kan desgewenst ook deelnemen aan de "gezamenlijke" boeteviering in de Paterskerk. Deze vindt plaats in de Goede Week en wel op dinsdag 30 maart 2010, aansluitend aan de H. Mis van 18.30u (omstreeks 19.00u). Er bestaat aldaar ook gelegenheid om het sacrament van boete en verzoening te ontvangen. Parochianen kunnen hiervoor ook terecht bij de eigen pastoor. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 4