Beste inwoners van Veulen, Dorpsraad Veulen 19 Afgelopen donderdag vond er in 'De Witte Hoeve' een gesprek plaats tussen de gemeenteraad en dorpsraden, ouderraden en belangstellenden. Het was een drukbezochte avond en ook Veulen was goed vertegenwoordigd. Geweldig dat jullie met zo velen aanwezig waren!! De avond begon met 7 sprekers (vertegenwoordigers van de dorpen, dorpsradenoverleg en wijkradenoverleg) die het er unaniem over eens waren, dat de nota van SPOV een slecht onderbouwd en éénzijdig plan is. Ook kwam naar voren dat al eerder aangedragen mogelijkheden voor het behoud van de school door directie/SPOV werden tegengewerkt. Verder werd ook aangegeven, dat de tijd die er is, tot er een besluit door de GMR (Gemeenschappelijke MedezeggenschapsRaad) moet worden genomen veel te kort is (21 april a.s.). Het is duidelijk: de nota moet van tafel. Daarna kan er met een schone lei begonnen worden aan een plan voor de toekomst, samen met alle belanghebbenden. De gemeenteraad heeft aangegeven, dat ze voorlopig nog geen standpunt inneemt. Alle leden zullen zich verder beraden en 30 maart is er weer een bijeenkomst. Om het vertrouwen in SPOV weer enigszins te herstellen, zal er deze week nog een gesprek plaats vinden tussen SPOV en vertegenwoordigers van de dorpen. De werkgroep 'Behoud de school' zal de komende weken nog gesprekken voeren met de politieke partijen om deze nog nader te informeren. Met vriendelijke groet, Werkgroep 'Behoud de school' en Dorpsraad Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 20