OPTOCHT 2010 9 5 Knöllekes en Knöllinekes. Een week voor carnaval waren de berichten van de weermannen dat het op de optochtzondag droog zou zijn met temperaturen boven nul, wat later in de week werd dit wat lichte mot sneeuw. Maar wat was de uitkomst, op zondag morgen toen de rolluiken open gingen lag er weer een vet pak sneeuw en het sneeuwde maar door tot het tegen elven droog werd. Mooi op tijd om de toeschouwers na de middag naar een optocht te laten kijken die ging over een beste route Dat kwam ook mede door de medewerking van Piet Litjens, die gebeld door de commissie met de pot zout is rond gegaan (Piet bedankt) waarna de commissie de route nog eens heeft nagelopen met de bezem waardoor de klonters in de Panningse koffie bij die mevr (wette nog) geen roet meer in het eten kon gooien. Wat wel roet in het eten gooide was de blessure die jeugd prins Kevin opliep bij het instappen van zijn prinsenwagen waaraan hij een gebroken enkel overhield jammer, jammer jammer. Je zal maar eens Prins zijn en dan overkomt je zo iets op zo een moment, wij leven als bijna bejaarden prins met die jongen mee. Kevin namens de commissie van harte beterschap. Daardoor begon de optocht met een half uur vertraging Gelukkig dat het weer ons tijdens de optocht niet in de steek liet het zou zo jammer zijn geweest voor al diegene die deze weken ON DE GENG zijn geweest En dat waren er nogmaals velen die ON DE GENG waren tijdens het rondje Leunen want de optocht trok ondanks de korte voorbereiding een 400 deelnemers,(bedankt allemöl) Ook hadden we weer een jubileum 2x11 maal ,de kamme vrienden in de optocht. Al met al een meer dan beste score. Als laatste, ieder die heeft bijgedragen om van de optocht 2010 een succes te maken,bedankt en hartelijk welkom volgend jaar wanneer de carnaval wat later valt en het weer misschien ook beter is. De commissie. G.Keijsers,W.Thoone,H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 6