'JgjÉ|g| Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide week 06 3 Carnaval In verband met Carnaval geldt er voor a.s. zaterdag 13 februari een ander misrooster. In Veulen is die dag de H. Mis om 18.00u (eerder dan normaal). De (Carnavals)mis in Heide is die dag om 19.15u. Deken Smeets zal de H. Mis opdragen. De Joekskapel van 't Veulen zal de H. Mis opluisteren. In Leunen is er eveneens een (extra) H. Mis en wel om 19.15u. De H. Mis op zondag in Leunen blijft gehandhaafd As-woensdag Op woensdag 17 februari begint de Vastentijd. De diensten die dag zijn als volgt: Leunen: 18.00u (let op één uur eerder); Veulen: 19.15u. en Heide: 19.15u (celebrant is pater Wauben, carmeliet). Gastkoor Op de 1® zondag van de Veertigdagentijd (21 februari) zal in Leunen wederom een gastkoor de H, Mis opluisteren. Het betreft Vocaal Ensemble Leudal, dat verleden jaar hier eveneens te gast was. Ter overweging Humor: ze is heel wat waard, ook al heeft ze niet zelden nauwelijks wat om het lijf. Humor helpt ons te relativeren. Humor ontspant relaties. Ze helpt ons zaken anders te betrachten. Humor is in feite onmisbaar. Zondar haar verstarren we en nemen we ons wellicht al te serieus. Pastoor C. Muller Zaterdag 13 febr zingen we om 19.15 uur in uniform in de carnavalsmis i .s.m. de blaaskapel. Gaame 18.45 uur aanwezig zijn. Maandag 15 febr geen repetitie. RIJVERENIGING ONS GF.NOT www, rui tersportleunen.nl Uitslagen 6 en 7 februari 2010 Pony's - Susteren Regiokampioenschappen Springen klasse AB: Charlotte Kuijpers met Peer 2e prijs Uitslagen 30 en 31 januari 2010 Paarden - Uden Springen klasse L: Kim Verstappen met Zorro le prijs DAMESKOOR LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 4