OPTOCHT 2010 6 8 Knöllekes en Knöllinekes. De optocht hormonen worden voelbaar, het virus waait rond en langzaam komen de aan meldingen binnen. Dat dit laatste nog niet in grote getallen gebeurt dat is iets wat wij uit ervaring weten, velen voelen zich geroepen om met een aanmelding heel lang te wachten. Waarom dit gebeurt weten wij niet maar als het is dat iemand of men bang is dat er uit komt met wat voor creatie iemand voor de dag komt,, ben maar niet bang (klein gelovigen) wij kunnen zwijgen en doen dat ook. Dus een ieder die weet dat hij of zij of hun gaan meedoen met de optocht geef dit even door aan G.Keijsers tel nummer 580260. Als dit is gebeurt kunnen wij ook verder. Op zaterdag 6 of zondag 7 februari gaat de commissie de optocht uit leggen dat betekent dat de inschrijf termijn in deze nadert en is vastgesteld op, zaterdag 6 februari 12.00 uur. Dus wie hierna komt zal een jaar in de ijskast worden gezet, nu zijn we wel temperaturen gewent van onder het vriespunt maar lekker lijkt het ons niet een jaar lang in de ijskast. Ergens in de middag van maandag 8 februari moeten wij ons verhaal bij de Ruuper hebben anders komt het te laat en kan het niet meer worden geplaatst Dus doe je mee aan de optocht 2010 geef dit door dit kan tot zaterdag 6 februari 12.00 uur. De optochtcommissie wenst allen die ON DE GENG zijn en aan iets werken om andere mensen een mooie zondag te bezorgen veel succes en vooral ook, veel voorpret. P.S. Ook dit jaar is er een actualiteitsprijs dus diegene die met het actueelste onderwerp aan de start verschijnen en de optocht dan ook mee lopen(natuurlijk) die winnen deze prijs. De optocht commissie. G.Keijsers. W.Thoone. H.Janssen. I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 9