OPTOCHT 2010 5. 4 Knöllekes en Knöllinekes. De carnaval kan beginnen de prinsen zijn uit zowel bij de jeugd als bij de groten zullen we maar zeggen. Prins (venkel) Joop dun urste (Litjens) uut dun Brienshoek proficiat, ook proficiat aan Jeugdprins Kevin 1 (Stevens)en zijn vorst Fenne en nar Pim. Wij wensen jullie een fantastische carnaval op een mooie prinsenwagen in een fijne optocht als alles doorgaat. WANT,WANT,WANT. Wij weten niet of jullie de krant hebben gelezen van zaterdag 9 ja nuari daarin stond een verhaal van een mevrouw uit Panningen zij kon aan de gemalen koffie zien wat voor weer het word en dat ook op lange termijn. Als bij haar in de koffie bus dikke klonten koffie zitten dan word het echt winter en ze weet nu al door deze klonters dat over 4 weken een elfsteden tocht word verreden en dat straks op 14 februari er geen carnavalsoptochten trekken vanwege het winterweer. Nou hopen wij niet dat iedereen die werkt aan een creatie voor de optocht er mee stopt, en iemand die nog moet beginnen niet begint want wij denken dat deze mevrouw bij de koffie die ze drinkt ook maar gewoon brood eet. Natuurlijk zijn er mensen die in de toekomst kunnen kijken maar als ze bij meteo twee dagen van te voren niet kunnen voorspellen wat het weer gaat doen, denken en hopen wij dat, dat deze mevrouw uit Panningen ook niet lukt te voorspellen. Dus wat het weer betreft het word afwachten feit blijft wel dat de carnaval dit jaar zeer vroeg valt. Aan een ieder die ergens aan werkt veel succes en iemand die nog moet beginnen eveneens succes voor hen word het echt ON DE GENG. De optochtcommissie. G.Keijsers. W.Thoone. H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 5