Optocht 2010 4. Knöllekes en Knóllinekes. 8 Het boerenbruidspaar en aanhang is uit; proficiat Frank Jenneskens en vriendin Marieke ,ook hulde aan de harmonie voor het mooi verzorgde uitkomen. Tonnie Theunis heeft de gouden knol de hoogste onderscheiding van de Carnavalsvereniging (proficiat) en het winnende liedje werd gezongen door de Leunse import Als al deze mensen nou eens op wat voor manier dan ook aan de optocht gaan deelnemen zit hier een tevreden ronselaar dit stukje te schrijven. En dan het volgende; wie heeft er wel eens gehoord van het gezegde, als de zon begint te zakken beginnen de luier rikken te plakken. En nou willen wij de Knöllekes en Knóllinekes geen luier rikken noemen in tegen deel zelfs, wij bedoelen als ze allemaal gaan plakken als de zon begint te zakken dan hebben ze dadelijk elke dag ongeveer twee minuten meer tijd om dat bij daglicht te doen. Bij daglicht te werken aan een creatie voor de optocht 2010 die op zondag 14-2 door ons Leunen moet gaan trekken Ook een bekend spreekwoord, als de dagen gaan lengen gaat de winter strengen en dan valt het helemaal niet mee om dan in een koude of nauwelijks warm te krijgen garage of loods iets in elkaar te timmeren voor de optocht Creativiteit komt echter met de armoede en je hoort wel eens wat un ge ermoej um hier te kloojen in zón kalt hok. Dikwijls komen dan echter de mooiste krachten vrij bij warme koffie of wat jagermeister dat weet ik uit ervaring. Wij denken zeker te weten ondanks de korte voorbereiding dat jullie er in slagen om er dadelijk weer te staan. Werkje aan een creatie gebruik korte teksten,felle kleuren.speel in op de actualiteit en laat het publiek straks mee doen maar denk tevens aan de gaten want die worden niet gejureerd. Zijn er nog vragen .opmerkingen of zomaar ietsje kunt altijd(niet te laat op de avond) de commissie bellen G.Keijsers is daarvoor de man en heeft nummer 580260. Mensen ON DE GENG. De commissie G.Keijsers ,W Thoone, H.Janssen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 9