Vrijwilligers 4 Graag maak ik hier van de gelegenheid gebruik om er nogmaals op te wijzen dat de kerk maar kan voortbestaan, als parochianen bereid zijn hun steentje bij te dragen. Het kerkbestuur van Leunen is dan ook reeds geruime tijd op zoek naar nieuwe leden. Echter, wat vroeger als een soort erebaan werd beschouwd, is in onze dagen niet meer zo evident. Het zou evenwel jammer zijn. ais in de toekomst het kerkbestuur van Leunen "in andersmans handen zou moeten overgaan", bij gebrek aan support vanuit Leunen. Want juist voor de voortgang van het fuseringsproces in onze cluster is inbreng van Leunen gewenst en noodzakelijk. Kerstgezinsmis In de drie kerken van ons cluster vindt op kerstavond een kerstgezinsmis plaats. Tijdens die H. Missen zal een kerstspel worden opgevoerd. Het thema luidt: "Sterrenvolgers" Ja, zoals de koningen Jezus vonden door de ster te volgen, zo mogen en horen ook wij anno 2009 God te zoeken, die Zich laat vinden, als we maar moeite doen Hem te vinden. Openstelling kerk Leunen Net als verleden jaar zal de kerk in Leunen tijdens de 1e en 2e kerstdag 's middags geopend zijn en wel van 1400u tot 16.00u. Men kan dan de kerststal bezichtigen en er een kaarsje opsteken. Woord van dank Namens de drie kerkbesturen wil ik hier graag de vele parochianen danken die voor en achter de schermen zich hebben ingezet voor het poetsen en de versiering van de kerk, alsmede voor de H. Missen. Ik noem hier met name de koren, de kosters, de misdienaars, de muzikanten, de leden van de gezinsmisgroep, alsmede de kinderen van het Jeugdorkest. Kerstwens Van harte wens ik alle parochianen van Leunen, Veulen en Heide hier een Zalig Kerstmis toe. Moge voorts het nieuwe jaar u zegen en voorpoed brengen, alsook sterkte en troost bij tegenslag. Pastoor C. Müller Gerrit Arts Brienshoekweg B 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 5