13 Albionstraat 26 Vrienden en vriendinnen van O.J.C. Puree Leunen, Nu de herfst weer zijn intrede heeft gedaan, de blade ren rond je gemutste hoofd jagen en de wind je blozende wangen geselt wil je graag wegdoezelen in de warmte van je knusse hui is. Dan gaan je gedachten al snel alle kanten op en denl< je ongetwijfeld nog eens terug aan die tijd dat je de warimte van de soos binnenliep. De warmte van het koude bier, de dachte rook en alle geuren en klanken die Puree rijk was. Maar bove nal zocht je de warmte van anderen, van vriendinnen of vrienden. De wereld lag nog voor ons open en er moest nog veel ontdekt vworden. Nu zijn we een paar jaartjes later en wordt het weer esens tijd om elkaar te laten weten wat je allemaal ontdekt heb gedlurende deze tocht naar het heden. Het ex-langharige-shagrokende-organisatie-comitee fneeft daarom de koppen, niet te dicht, bij elkaar gestoken en wil iedereen die genoten heeft van de tijd in en met Puree graag uitno«digen voor een herbeleving in het jaar 2010. Je gelooft het bijna niet maar het is dan al weer 5 jaar geleden dat we bij Piet Bies een fantastisch feest gebouwd hebben. Wij vragen jullie om alle (mail)adressen van bekende Puree- bezoekers door te geven aan Ed Stevens tel: 0478-5~10332 mail: reunie.ojc.puree@home.nl want niet alles is nog up to date en we willen graag zoveel mogelijk mensen bereiken. Dus laat het iedereen weten, schreeuw het van de daken, koop zesndtijd in of wat jezelf wil als je maar zorgt datje komt en veel andere Puree- ervaringsdeskundigen meeneemt. Dus onthoudt en noteer alvast in alle agenda's, op ka lenders, blackberries, mobieltjes etc. de datum: 24-04-2010 Verdere informatie volgt nog als we zoveel mogelijk a.dressen hebben.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 14