Aan alle inwoners van Leunen Nieuws van de dorpsraad Leunen De werkzaamheden verkeersmaatregelen albionstiraat zijn gerealiseerd, de dorpsraad gaat z.s.m de realisatie van de alb onstraat evalueren en de knelpunten bespreken. Het achterstallig onderhoud van de groenstroken Langs de albionstraat worden eindelijk beplant. De dorpsraad heeft ce gemeente geadviseerd om de volgende beplanting te realiseren, blokbeplanting beuken en perk beplanting roosjes. De werkzaamheden worden vanaf week 45 uitgevoerd door de groenploeg KBO uit Leunen, de beplanting is vainaf de van Berlostraat tot aan de St. Catharinastraat. De Dorpsraad/ Werkgroep Verbeteren Entree's Leunen is actief betrekken bij de knelpunten rond om de rotonde. De verkeerskundigen gemeente Venray is in gespr-ek met de provincie en heeft ons de eerste verbeter stappen I aten weten: de fietsoversteek op deze rotonde, waar de dorpsraad Leunen aandacht voor heeft gevraagd, zullen verbeteren. Het betreffende stukje grond is de afgelopen week gemaaid tbv. de zichtbaarheid en verfraaiing van de Entree ILeunen. Voor een structurele oplossing bezien we de mogelijkheden, gedacht zou kunnen worden aan gedeeltelijke verhiarding van het stukje grond en attentie verhogen de/snelheidswerlagende maatregelen op de afrit. De gemeente is nog in ge sprek met de provincie. Leefbaarheidsbudget: Ten behoeve van de leefbaarheid in Leunen heeft de dorpsraad jaarlijks een budget beschikbaar ter verbetering van de leefbaarheid in het dorp. Dit leefbaarheidsbudget wordt jaarlijks door de Gemeente Venray ter beschikking gesteld aan de dorpsraad dlie dit budget mag toe kennen aan ingediende initiatieven Aanvragen moeten schriftelijk worden ingediend bijj de dorpsraad. Dit kan via het secretariaat: Dorpsraad E.L.E.M. (Ed) Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen 0478-510332 g secretaristSdorpsraadleunen nl http:'/www.dorpsra ad leunen.nl/ Bankrekening: 12.81.01.210 lEilUE»

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 6