4 Dorpsraad E.L.E.M. (Ed) Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen 0478-510332 secretaristSdorpsraadleunen.nl http://www.dorpsraadleunen.nl/ Bankrekening: 12.81.01.210 Uitnodiging om deel te nemen aan de verkiezingen van de dorpsraad van Leunen Woensdag 18 november 2009 wordt u de mogelijkheid geboden om deel te nemen aan de verkiezing van de Dorpsraad van Leunen gelijk met de gemeenteraadverkiezingen Venray. Het stembiljet wordt, in samenwerking met de afdeling Burgerzaken van de gemeente Venray. verzonden aan alle inwoners van Leunen die op 18 november 2009 18 jaar of ouder zijn. Om recht te doen aan de privacy-wetgeving zijn door de gemeente geen gegevens verstrekt over deze inwoners en worden de brieven door de gemeente verzonden. Slechts het aantal verzonden brieven is aan de verkiezingscommissie bekend gemaakt. De Dorpsraad bestaat uit ten-minste drie en ten hoogste dertien leden. De dorpsraad vindt het belangrijk dat er draagvlak is met de inwoners van het dorp. De verkiezingen kunnen gezien worden als een draagvlak meting. De nieuwe dorpsraad zal gaan werken aan draagvlak in het dorp en werken aan een erkende gesprekspartner gemeente. Ga stemmen voor een gekozen dorpsraad, met draagvlak uit het dorp Leunen. De kandidaten voor de verkiezingen/draagvlak meting staan hieronder vermeld. De kandidaten zullen zich de komende week voorstellen op de website: www.dorpsraaleunen.nl Verkiezingen dorpsraad Leunen 18 november 2009 Info: website www.dorpsraaleunen.nl of Dorpsraad bij de leden van de verkiezingscommissie. lEUÜEK Hunt M

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 5