de Meent Afsluiting kinderboekenweek De kinderboekenweek is alweer even bezig en in alle groepen wordt gewerkt rondom het thema aan tafel, eten en snoepen in kinderboeken. De groepen 6 hebben een schrijversbezoek gehad, de groepen 4 zijn op bezoek geweest in de bibliotheek en alle groepen bereiden zich voor op de afsluiting van de kinderboekenweek. De afsluiting is dit jaar een chic boekenbal. Op 23 oktober om 10.45 uur voor de groepen 1 t/m 4. Om 13.15 voor de groepen 5 en 6 en om 14.15 voor de groepen 7 en 8. De kinderen worden over een rode loper met een lekker drankje ontvangen in de aula (speelzaal voor groep 1-2). Ze gaan hier kijken en luisteren naar verschillende optredens en ze gaan natuurlijk ook dansen. Een heleboel ouders gaan zorgen voor lekkere hapjes die bij een boekenbal horen. Hiervoor alvast onze hartelijke dank. Kortom, het is weer een hele leuke kinderboekentijd waar we met velen van genieten. Herfstvakantie Van maandag 26 t/m vrijdag 30 oktober a.s. zijn de kinderen vrij van lessen i.v.m. herfstvakantie. Op maandag 2 november a.s. beginnen de lessen dan weer. Hoofdiuiscontroie Zoals gebruikelijk is op de maandag na een vakantie worden op maandag 2 november a.s. de kinderen weer gecontroleerd op hoofdluis. Wilt u hier rekening mee houden door geen moeilijke creaties in de haren van uw kind(eren) te doen. Ook gel is die morgen uit den boze. 5asissclioo Gym. K.B.O. Woensdag 28 oktober is er normaal gym. Woensdag 4 november is er geen gym.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 5