Wij hebben volop genoten van ons 50 jarig huwelijksfeest! Mede door uw felicitaties, bloemen, kaarten, kado's en muzikale gelukwensen werd het een dag om nooit meer te vergeten. Bedankt daarvoor. Wim en Annie Smedts - Swinkels Vicarieweg 57, Leunen Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide week 42 Uitvaart. Op vrijdag 9 oktober 2009 vond in Leunen de uitvaart plaats van dhr. Harry Creemers (77) (Weipas 1). Tijdens de H. Mis hebben we hem aanbevolen aan onze Schepper en Heer. Moge hij rusten in vrede. Gedoopt Op zondag 11 oktober 2009 werd in de kerk van Veulen gedoopt: Stan Spreeuwenberg (Brugpas 4). Moge Gods genade ook dit kind behoeden en bewaren. Parochie-avond Leunen. Op dinsdag 13 oktober 2009 vindt om 20.00u in Zaal Martens een informatie-avond plaats. Het kerkbestuur heet u van harte welkom. Gezinsmis. Komende zaterdag - 17 oktober - vindt in Veulen alsook in Heide weer een gezinsmis plaats. Het thema luidt: "Wie groot wil worden We heten met name de gezinnen met jonge kinderen welkom. Collecte. Komend weekend (17-18 oktober) vindt vanwege Missiezondag de jaarlijkse kerkdeurcollecte plaats voor Missio (Pauselijke Missiewerken). We willen deze collecte van harte aan uw milddadigheid aanbevelen. Kinderkoor Heide. Tijdens de gezinsmis in Heide zaterdag a.s. zullen we kort stilstaan bij het jublieum van het Kinderkoor Heide, dat dan ook zal zingen. Katholieke Jongerendag. Op zondag 8 november 2009 vindt in de Maaspoort te 's Hertogenbosch weer een katholieke jongerendag plaats. Jongeren uit Leunen, Veulen en Heide, die aan deze dag willen meenemen, kunnen zich aansluiten bij de Katholieke Jongerengroep Identity van de Paterskerk. Daartoe gelieve men tijdig contact op te nemen met Bram Jansen; zijn email is: biansen@student.ru.nl. De jongerendag is bedoeld voor jongeren (16-30 jaar), alsmede tieners (12-15 jaar). Het programma begint om 10.00u en eindigt om 17.30u. Kaarten 8,00 p.p.) kan men bestellen op: www.ionqkatholiek.nl/kid. Ter overweging: "Als willen kunnen is, moet kunnen ook willen zijn" (Jan Colson). Pastoor C. Müller i J

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4