Gevraagd: 12 het DOP. Het project "Verbeteren Entrees Leunen'is toegelaten tot de twaalfde ronde Kern met Pit, de leefbaarheidswedstrijd van Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij. De Dorpsraad/ Werkgroep Verbeteren Entree's Leunen is actief betrok ken bij de knelpunten rond om de rotonde. De verkeerskundigen ge meente Venray is in gesprek met de provincie en heeft ons de eerste verbeter stappen laten weten: de fietsoversteek op deze rotonde, waar de dorpsraad Leunen aandacht voor heeft gevraagd, zullen verbeteren. In ieder geval zal het betreffende stukje grond weer gemaaid worden tbv. de zichtbaarheid. Voor een structurele oplossing bezien we de mogelijk heden, gedacht zou kunnen worden aan gedeeltelijke verharding van het stukje grond en attentieverhogende/snelheidsverlagende maatregelen op de afrit. Het pannatoernooi is verschoven naar de herfstvakantie meer hierover in de volgende Ruuper. Leefbaarheidsbudget: Ten behoeve van de leefbaarheid in Leunen heeft de dorpsraad jaarlijks een budget beschikbaar ter verbetering van de leefbaarheid in het dorp. Dit leefbaarheidsbudget wordt jaarlijks door de Gemeente Venray ter beschikking gesteld aan de dorpsraad die dit bud get mag toekennen aan ingediende initiatieven. Aanvragen moeten schriftelijk worden ingediend bij de dorpsraad. Dit kan via het secretariaat: Informatie over de aanmoedigingsprijs leefbaarheidsinitiatieven gemeen te Venray is te vinden op de website dorpsraad Leunen. Informatie van de dorpsraad is te vinden op onze vernieuwende website: Ons nieuwe adres is http://www.dorpsraadleunen.nl/ Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen Bezorg(st)er voor een route van de Ruuper; Leeftijd vanaf 12 jaar voor kleine vergoeding. Interesse: mail naar info-ruuper@leunen.nl of bel naar 510516 na 18.00 uur, P. Smits "de Ruuper"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 13