KBO Veulen 23 Fietstocht Op maandag 14 Sept. organiseren voor de liefhebbers bij goed weer een fietstocht We vertrekken zoals gewoonlijk om 13.30 bij de kerk. Dag van de ouderen Op 1 Oct. is er weer de jaarlijkse dag van de ouderen. Ze starten deze middag om 13.30 met een H. Mis in de grote kerk Na deze dienst wordt deze dag voortgezet in de schouwburg met koffie en vlaai hierna is er een optreden van de toneelgroep 60 uit Horst. Deze middag duurt tot ongeveer 18.00 urn- De kosten per deelnemer bedragen 6.00 dit is inclusief koffie of thee vlaai en twee consumpties. Opgave hiervoor met cotante betaling tot 17 Sept. bij W. Spreeuwenberg Excursie We gaan weer op excursie en wel op maandag 21 Sept Wij worden dan verwacht bij Timmermans gewas beschermingsbedrijf Lorbaan 23 a America Zij zullen ons kennis laten maken met de werktuigen en machines die zij gebruiken, we denken hierbij niet alleen aan die grote landbouwspuiten Er zijn nog vele andere bezienswaardigheden o.a. bloembollen spoel installatie grote opslag ruimte voor granen, en wat te bedenken van het GPS gebeuren Al met al te veel om op te noemen, en zeker de moeite waard om eens achter de schermen te kijken. Deze kans mag je niet missen. Herfstwandeling Op maandag 12 October gaan we de bossen in, voor een mooie herfstwandeling Dit jaar gaan we naar Geijsteren Mart. Verstraelen zal onze gids en verteller zijn. De secr. TE KOOP: Gazellefïets 24 versnellingen, frame hoogte 57 cm, in goede staat Prijs 250,-- Tel: 0478-514739 na 18.00 uur V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 24