Inloopmiddag 11 augustus 2009. Op dinsdagmiddag 11 augustus houden we een inloopmiddag. Zomaar een leuke middag om lekker wat te kletsen, vakantieverhalen te vertellen en nog veel meer. We houden de inloopmiddag in "De Schakeren vanaf 13.30 uur staat de koffie/thee klaar. 3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide I week 32 Ter overweging Vakantie Paus. In Introd vond op 30 juli jl een bijeenkomst plaats met het personeel dat betrokken is geweest bij de beveiliging van de paus tijdens zijn verblijf in Valle d'Aosta. Onder hen waren politiemensen, militairen, beveiligingsofficieren en brandweerlieden. "Beste vrienden", sprak de paus, "aan het eind van deze vakantieweken kan ik u alleen nog maar uit de grond van mijn hart bedanken voor uw competent, discreet en efficiënt dienstbetoon. Jullie zijn als engelen geweest. Engelen zijn onzichtbaar, maar tegelijkertijd werkzaam. Voor mij waren jullie weliswaar onzichtbaar, maar altijd werkzaam. "Helaas voorkwam mijn Engelbewaarder mijn ongeluk niet", zei de Heilige Vader over zijn valpartij waarbij hij een polsbreuk opliep. Volgens de paus was daar misschien een goede reden voor. De beschermengel moet zeker 'bevelen van hogerhand' hebben opgevolgd. Benedictus zei dat God hem met deze polsbreuk wellicht 'meer geduld en nederigheid' wilde leren. De paus had tijdens zijn vakantie willen schrijven. Maar omdat zijn rechterhand in het gips moest, had hij 'meer tijd voor gebed en meditatie'. Pastoor C. Müller KBO AFDELING LEUNEN ATTENTIE: De fietstocht van 18 augustus gaat niet door.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4