Jan Litjens Fly-inn Qndcmfa dat de Ca jump vorigjaargestopt isgaat de Tlg-inngewoon door ditjaar en welop 2$ en 30 Augustusiet weekendvoor de "Kermis. "En daarom kunnen degenen die iet op de Ca jump niet gelukt is om de "ieldenstatus" te bereiken, iet bij onsnog een keer proberen door een spannende introductievludt te maken in zo'n ultra ligit vliegtuig, of ai ze dat niet durven, gewoon te kpmen kjjken, boe een ander dat weldoet. Ook rijn er ditjaar op zaterdagavondfyaraciutespringers die eerst meteen lier de fucitingetrokken worden "Bovendienonze Prins André en rijn Prinses Britt, welks de afgelopen tijd tod vele hoogtepunten gekendiebben, gaan dan iet hoogste punt in iun regeringsperiode bereiken. Zijstappen samen in de mandvan een luchtballon, om zo iun iele rijk te overzien. Oets wat trouwens een traditie aan iet worden is want vorigjaar deden toen Prins Uaviden Prinses Gjerdg iun dat alvoor. Ook oud Prins Twan is een keer meegevaren, evenals Oud Prins "ttarrg du'n en misschien nog welmeerdere "Maar ookde vorige jubileum Prins en rijn Prinses rijn ditjaar van de partij om samen met Prins André en Prinses Brittiet "Veulen en omstrekfin van boven te bezien. "Daarom hebben we ditjaar een speciale aanbieding: Alle Oud Prinsen en Prinsessen kunnen ditjaargewoon iet beste een ballonvaart boekfin om er voor te zorgen dat dit "Uaagtepunf niet ontbreekt in iun carrière. Trouwens ooktoekpmstige Prinsen en prinsessen mogen een vlucht reserveren. Voor informatie en natuurlijk boekingen: Kees de 'Weert obu8UQ2s>%'2>

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 13