RIJVERENIGING ONS GENOT www.ruitersportleunen.nl ONS 6 Ons bereikte het droevige bericht dat op 16 juni jl. ons erelid Jac Hendrickx op 63-jarige leeftijd is overleden. Jac was ruim 51 jaar lid van onze vereniging. Zijn strijdlust hebben hemzelf en vele ponyruiters tot mooie prestaties gebracht. Helaas heeft hij de strijd met zijn eigen gezondheid niet kunnen winnen. We blijven hem herinneren als een fanatieke paardenman in hart en nieren en wensen Mieke en Twan veel sterkte. Rij vereniging Ons Genot Leunen - Veulen - Heide Uitslagen 21 juni Pony's - Meerlo Dressuur klasse DM1Aniek Litjens met Orlando v/h Calterhof 2e prijs Dressuur klasse DL2: Lotte Beterams met Avenier H 2e prijs 3e prijs Dressuur klasse DB: Bonnie van Dijck met Vester 2e prijs le prijs Dressuur klasse DB: Ruth Bartels met Volta 6e prijs Dressuur klasse DB: Lisa Krijfelt met Moonlight H 7e prijs Springen klasse DB: Ruth Bartels met Volta 3e prijs Springen klasse AB: Babette Kuijpers met Peer le prijs Springen klasse AB: Charlotte Kuijpers met Peer 2e prijs Uitslagen 12-14 juni Paarden - Meerlo Springen klasse B: Kim Verstappen met Piekaat 5e prijs Pony's - Zeeland Dressuur klasse DM1: Aniek Litjens met Orlando v/h Calsterhof 2e prijs Dressuur klasse DL2: Lotte Beterams met Avenier H 2e prijs 3e prijs Dressuur klasse DB: Lisa Krijfelt met Moonlight 7e prijs Dressuur klasse DB: Bonnie van Dijck met Vester 2e prijs le prijs Springen klasse AB: Babette Kuijpers met Peer le prijs Springen klasse AB: Charlotte Kuijpers met Peer 2e prijs

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 7