Jubileumloterij Venray's Mannenkoor Verkoop loten van start! Hoofdprijs een auto ter waarde van 20.000,- Op 20 december 2009 bestaat het Venray's Mannenkoor precies 100 jaar. Een jaar lang zullen verschillende grote festiviteiten georganiseerd worden om dit eeuwfeest luister bij te zetten. In aanloop naar dit jubileum organiseert het koor een grote loterij met als hoofdprijs een auto naar keuze ter waarde van 20.000,- (belastingvrij). Daarnaast zijn er tijdens de vijf maandelijkse trekkingen nog eens 25 luxe flatscreens te winnen. De loterij is enerzijds geïnitieerd om financiële middelen te generen om het feestjaar financieel mogelijk te maken. En anderzijds een unieke aangelegenheid om een spiksplinter nieuwe auto ter waarde van 20.000,- te winnen. Daarnaast maakt men ook nog eens kans op 1 van de 25 luxe flatscreens. Er zijn maar 2000 loten verkrijgbaar waardoor de winkans erg hoog is. Kortom, een kansspel waarbij het woord 'KANS' zonder overdrijving met hoofdletters geschreven mag worden. En dat alles belastingvrij, want het koor betaalt ook nog eens de kansspelbelasting. De 5 maandelijkse trekkingen zullen plaatsvinden op 20 augustus - 20 september - 20 oktober - 20 november en 20 december 2009 en staan onder toezicht van een notaris. De super hoofdprijs zal worden getrokken tijdens de viering van het 100 jarig bestaan van het Venray's Mannenkoor en wel op 20 december 2009. De uitslagen zullen in de Peel en Maas en op de Kabelkrant bekend worden gemaakt. Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. Loten zijn vanaf 20 juni verkrijgbaar en kosten 50,- per stuk. Ze kunnen in een keer worden afgerekend maar ook in 5 maandelijkse betalingen van 10,-. De loten zijn te koop bij alle leden van het Venray's Mannenkoor en enkele vaste verkooppunten: VW-ANWB winkel, Henscheniusplein - Foto Hoedemaekers, Henscheniusplein - Schouwburg Venray, Schouwburgplein - Compaenen Tabaksspeciaalzaak, Grote Markt - Boekhandel van den Munckhof, Hofstraat - Garage Gommans de Wit, Ysselsteyn - Elektro Martens, Schoolstraat en in verschillende horecagelegenheden in het centrum van Venray. Ook zijn de loten te verkrijgen in uw eigen dorp. Verschillende dorpsgenoten van u zijn actief lid van het Venray's Mannenkoor. Als u contact opneemt met een van deze leden zullen zij u graag alle informatie over deze loterij verstrekken. De leden van het Venray's Mannenkoor binnen uw dorp zijn: 2- o:1.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 12