vZ7y ONS G^NOT Volta 9 Geslaagde Onderlinge wedstrijd en BBQ bij RV Ons Genot Op 31 mei vond de jaarlijkse onderlinge wedstrijd van rijvereniging Ons Genot plaats. Op haar eigen oefenterrein aan de Houbenweg in Leunen streden ruim 35 paarden- en ponyruiters om de jaarlijkse wisselbeker. Op een stralende eerste Pinksterdag begonnen alle ruiters met een dressuurproef in zijnhaar eigen klasse. Hierna ging iedereen omstebeurt de springring in om een parcours te springen. Zelfs de allerkleinste ruiters waagden zich aan een bixieparcours! Ook de theoretische kennis van de leden werd getest door een aantal theorievragen aan ze voor te leggen. In het laatste onderdeel Tiet spel' moesten pony- en paardenruiters in koppels (zonder paard) zo snel mogelijk een parcoursje afleggen met een ballon tussen hen in. Hier bleek dat sommige paardenruiters ook prima als rijpaard door kunnen gaan...Deze vier onderdelen samen bepaalden wie de winnaar werd. Charlotte Kuipers werd eerste bij de ponyruiters. Francis de la Roy won bij de paardenruiters. 's Avonds genoot iedereen van een heerlijke BBQ. Al met al een zeer geslaagde dag. Kijk voor foto's op onze website www.ruitersportleunen.nl! Eindklassement pony's 1 Charlotte Kuijpers 2 Reshma Peters 3 Bonnie van Dijck 4 Ruth Bartels 5 Kiki Bergsma 6 Carol Bartels 7 Jessie Houben 8 Luca Naus 9 Babette Kuijpers 10 Stefanie Baltissen 11 Evi van den Goor 12 Maud Schoonderbeek 13 Maud V erstappen o Wild Riddem Lucas Donja FM Melissa Peer Moonlight Madonna FM Mira FM Alion

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 10