Heey Leunse Jeugd, WIJ ZUN OP ZOEK NAAR JOU I 5 De gemeente Venray heeft vele aanvragen ontvangen voor een pannakooi. In het kader van de jongerencampagne Mijn Plekkie konden jongeren uit Leunen een aanvraag doen voor een pannakooi of skateramp op een door hun gekozen plek. De Leunse jeugd heeft enthousiast gereageerd zoals BS de Meent, vanuit de bijeenkomst met de dorpsraad en de jongeren uit het dorp heeft het juiste resul taat opgeleverd. Vaste pannakooi voor Leunen In totaal komen er dus zes vaste pannakooien en één mobiele. Van één mobiele pannakooi kunnen meerdere dorpen en wijken gebruikmaken. Er zijn aanvragen gedaan voor een pannakooi in twaalf verschillende wijken en dorpen. Daarvan krijgen zes plekken een vaste pannakooi (Ysselsteyn. Leunen, Centrum-West, Brukske, Landweert, Veltum). De mobiele pannakooi gaat roule ren tussen de andere zes plekken (Heide, Oirlo, Oostrum. Smakt, Brabander, Antoniusveld). De gemeente en de dorpsraad Leunen nodigt de jeugd uit om het vervolgtraject in gang te zetten. De jeugd moet zelf namelijk ook een bijdrage leveren door bijvoorbeeld zelf de buurt te betrekken, de plek op te knappen, een opening te organiseren, etc. Door jongeren te laten participeren wil de gemeente jongeren een plek geven in hun eigen omgeving en hen hier (mede)verantwoordelijk voor maken. Afhankelijk van de plannen van de jeugd, worden de plekken zo snel mogelijk gerealiseerd. De gemeente en de dorpsraad Leunen willen samen met de Leun se jeugd de plek in juni '09 gaan realiseren. Op vrijdag 15 mei '09 is er een bijeenkomst in De Brink. Jullie zijn welkom om 19:00 uur. Gerrit Linders, afdeling Openbare Ruimte gemeente Venray komt uitleg geven Dorpsraad Leunen wilt jullie hierin ondersteunen begeleiden Jullie hebben nu de kans Steur een mail of schrijf een krabbel Jeugddorpsraadleunen.hyves.nl secretaris@dorpsraad leunenn I Ed Stevens Dorpsraad Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 6