jonge mannen onvoorwaardelijk "ja" durven te zeggen tegen God en zijn Kerk. 3 In verband met "Roepingenzondag" wordt komend weekend een kerkdeurcollecte gehouden en wel ten behoeve van de Paredisstichting. Deze stichting stelt zich ten doel gelden in te zamelen voor de eigen priesteropleiding (Rolduc). Communievieringen (vooraankondiging) Op zondag 17 mei 2009 vindt om 11.00u de tweejaarlijkse communieviering in Veulen plaats. In Leunen wordt de eerste H. Communie traditiegetrouw gevierd op Hemelvaart; dit feest valt dit jaar op donderdag 21 mei 2009. Ook deze viering begint om 11.00u. In verband met het Hoogfeest van Hemelvaart wordt zowel in Veulen als in Heide op de vooravond woensdagavond 20 mei 2009) een extra H. Mis gevierd; in Veulen om 18.00u en in Heide om 19.15u. Activiteiten 450jaar bisdom Roermond Onlangs heeft ons bisdom een folder verspreid met daarin een overzicht van activiteiten in het kader van haar 450-jarig bestaan. Exemplaren van deze folder vindt u achter in de kerk. Over geluk Het geluk vermenigvuldigt zich slechts wanneer je het met iemand deelt. (Cesbron). Geluk is niet afhankelijk van dingen buiten ons, maar van de manier waarop wij die zien. Leo N. Tolstoj). Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten. (Marcus Aurelius). Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen. (D.Bonhoeffer). Geluk is wanneer datgene wat je denkt, wat je zegt en wat je doet in harmonie zijn. (Gandhi) Geluk is een seconde die eeuwigheid wil zijn. Komrij Pastoor C. Müller Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4