leunen Veulen - Heide Programma/activiteiten 2009 Zaterdag 9 en zondag 10 mei: Concertreis Harmonie en Drumband 12 t/m 27 mei: Donateursactie Zondag 17 mei: 1* Communie in Veulen Donderdag 21 mei, Hemelvaart: 1" Communie in Leunen Zondag 24 mei: 12.30 - 14.00 uur optreden van Blaaskapel Die Fröhliche Rübensammler op het Blaaskapellenfestival in Overloon t.g.\ het 40 jarig bestaan van Blaaskapel Die Freunde Echo Zaterdag 6 juni: Kermisavond in de Brink Zondag 7 juni: Deelname aan het Peeltoernooi door het Harmonieorkest. De harmonie treedt om 12.45 uur op in zalencentrum d'n Binger in Meijel Zondag 14 juni: Opluisteren intocht Avondvierdaagse Venray door drumband en harmonie Zondag 28 juni: Optreden van het opleidingsorkest en blokfluitleerlingen in de sporthal te Haps t.g.v. het 25 jarig jubileum als muziekdocente van dirigente Marjo v.d. Locht Dinsdag 7 juli: BBQ-concert op de Brink door opleidingsorkest jeugddrumband, drumband, harmonie en blaaskapel. Tamboer-maïtrecursus LBT Ralf Janssen is zaterdag 25 april in Itteren geslaagd voor de tamboer-maïtre cursus van de LBT. Voor zijn schriftelijk- en praktijk examen behaalde hij een gemiddelde van 7,2 punten. Het praktijkexamen bestond uit 2 opdrachten: Als 1e het leren van een aantal exercitie opdrachten aan een groep. De 2e opdracht was het in vol ornaat uitoefenen van de taak van tamboer-maitre zoals je dat zou doen voor een volledig korps. Uiteenlopend van het dirigeren van b.v. het volkslied tot het leiden van het korps op straat d.m.v. commando's met de tamboer-maitre stok en hand- en armgebaren. Ralf, namens bestuur en leden van de vereniging Van Harte Gefeliciteerd. Proficiat! Kijk ook eens op onze website http://harmonle.leunen.nl. Rabobank hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 16