M- |>Kb ORANJE SPELEN LEUNEN 2009 Nog even iets over de oranje spelen op: Koninginnedag donderdag 30 april a.s. Deze spelen zijn bedoeld voor alle kinderen uit Leunen, Veulen, Heide van 0 jaar tot en met groep 8. Ook versierde kinderwagens doen mee in de jongste catagorie. vft Het programma is als volgt: 13.45 uur Alle Leunse kinderen komen bij elkaar, met hun versierde fietsen, op het plein voor de Brink 14.00 uur Fietstocht door Leunen; de route is: Brinkplein - Past.Strijkersstraat - Bershof - Past.Strijkersstraat - Pascherhof - Wisselhof - Pacherhof - van Berlostraat - Albionstraat - Gussenstraat - Vicarieweg - Hooipas - Gussenstraat - St.Catharinastraat - van Megenstraat - Vullingsstraat - Pater Kustersstraat - Weth. Reintjesstraat - Meester de Haanstraat - Sparveld - Rondeveld - Vullingsstraat -> Trapveldje. 14.30 uur Afhalen van een deelnemerskaartje en aanvang Oranje Spelen! 15.45 uur Prijsuitreiking voor de mooiste versierde fietsen in verschillende groepen. Dus rap aan de slag om de fiets zo mooi mogelijk te versieren 16.00 uur Afsluiting met een ORANJE-VERRASSING Eén en ander is mede mogelijk gemaakt door de financiële steun van het Oranjecomite gemeente Venray, Rabobank Venray en de V.Z.O. De spelen worden gehouden op het trapveld aan de Vullingsstraat, bij slecht weer wijken we uit naar de loods van Vee- en Varkenshandel Thijssen aan de Steegse Peelweg. We willen belangstellende ouders vragen om de fietsstoet per fiets mee te begeleiden. Kom op tijd naar het plein. Oranjecommissie Leunen P.S. We rekenen op heel veel Rood-Wit-Blauwe vlaggen langs de fietsroute, dat ziet er zo fleurig uit op deze Nationale Feestdag Tevens willen wij U vragen om het dorpsplein en de te fietsen route autovrij te houden tussen 14:00 en 14:30 uur. Ongelukken voorkomen is beter dan genezen! Bij voorbaat dank voor de medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 14