13 Dorpsraad Heey Leunse Jeugd, WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR JOU Jullie hebben nu de kans, om mee te denken wat willen jullie in ons dorp Leunen. Laat jullie ideetjes wensen horen Grijp de KANS Op verzoek van enkele Leunse Jongeren is er op vrijdag 3 april '09 een bijeenkomst in De Brink. Jullie zijn welkom om 19:30 uur. Gerrit Linders, afdeling Openbare Ruimte gemeente Venray komt uitleg geven. Ik wil 'm hier Pannakooi/Skateramp Voor 10 april 2009 kunnen jullie laten weten waar jullie een skateramp of pannakooi willen. Check de site www.venrav.nl/miinplekkie De voorwaarden Jouw plekkie... Is toegankelijk voor voetgangers en fietsers. Is niet bereikbaar voor auto's. Is verhard, of makkelijk te verharden. Ligt ver genoeg van woningen af. Ligt bij voorkeur bij een kruising of langs een route, waardoor jij wat kan zien, maar anderen jou ook kunnen zien. Er zijn vier pannakooien en twee skatebanen beschikbaar. Bij veel aanvragen kan de gemeente besluiten de voorzieningen te rouleren. Eigen bijdrage: Naast de voorwaarden, verwacht de gemeente datje zelf ook een bijdrage evert aan het creëren van jouw plekkie. Dat kan op verschillende manieren. Enkele ideeën: Praat met omwonenden over jouw idee om op die plek jouw plekkie te maken. Help bij de aanleg van een fietsenstalling. Help bij het plaatsen van een bankje. Help bij het opknappen van de omgeving organiseer een toernooi. t E U W E K E.L.E.M. (Ed) Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen 8 0478-510332 S secretaris@dorpsraadleunen.nl http://www.dorpsraadleunenn.nl/ Bankrekening: 12.81.01.210

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 14