Actie Boerenbruiloft Comité, Veulen Foto's Carnaval Veulen 24 Het is lente (spring), dus ook de klokken springen dit weekend een uurtje vooruit. Hoogste tijd om de tuin op orde te maken en de potten en plantenbakken te gaan vullen met verse potgrond geleverd door het Boerenbruiloft Comité. As. Zaterdag 28 maart komen wij bij u langs met zakken potgrond voor de prijs van 4 euro per zak. Evenals vorig jaar zullen we voor het bezorgen van de potgrond gebruik maken van, de huifwagen waar we ook de bruiloftsgasten mee vervoeren. We starten om negen uur in het buitengebied en zullen naar alle waarschijn lijkheid iets na de middag het centrum van het Veulen binnen rijden. Zo kunt u fijn voor Pasen de bloemetjes buiten zetten en steunt u tevens het Boerenbruiloft Comité zodat wij volgend jaar weer een fantastische Boerenbruiloft kunnen organiseren. Bij voorbaat dank, Het Boerenbruiloft Comité As. Zondag 29 Maart kunt u in Cafe-Zaal 't Veule van 12.00 tot 15.00 uur foto's bezichtigen die gemaakt zijn van de afgelopen Carnaval. Vele leuke foto's van de carnavalsbals, jubileum, bonte avond (kei leuk) en de kinder-middag met de optocht (echt mooi), alsook van de uitreiking van het Gaolde Paerd. Tevens kunt u ook de leuke groepsfoto's zien die gemaakt zijn van de kinderzeskamp en de stratenzeskamp tijdens het dorpsfeest afgelopen zomer. Kortom as. zondag, moet je beslist even komen kijken, al is het maar om even na te genieten. Tot zondag. Potgrond

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 25