BRIBNSYELD verstreken. Omdat de grijze PVC-tegels in het nieuwe deel van de kerk op meerdere plaatsen loslaten en een "noodverband" niet echt een oplossing bleek, heeft het kerkbestuur onlangs besloten deze vloer in haar geheel te laten vervangen. Deze nieuwe PVC-vloer zal binnenkort geleverd worden. Terzake is het volgende afgesproken. In verband met de werkzaamheden zullen we de kerk tijdelijk sluiten en wel van maandag 23 maart tot en met zaterdag 4 april. De vrijwilligers van de kerkhofgroep zullen eerst de banken losschroeven en tijdelijk op een andere plaats in de kerk "parkeren". Vervolgens wordt de oude grijze vloer verwijderd en de ondergrond geëgaliseerd. Daarna wordt op de betonnen vloer een zeil gelegd, waarop vervolgens de nieuwe PVC-vloer wordt aangebracht en wel in de vorm van banen van 2 meter breed, die aan elkaar "gelast" zullen worden. Daarna worden de banken teruggeplaatst (vanwege de reeds bestaande gaten, zullen ze niet precies op dezelfde plaats worden teruggezet). We hopen dat de werkzaamheden niet meer dan 12 dagen in beslag zullen nemen. In verband met deze werkzaamheden, is met betrekking tot de zondagsmis op 29 maart 2009 afgesproken deze te laten vervallen, zo ook de voorziene H. Mis op woensdag 1 april. De reeds bestelde misintenties worden doorgeschoven. De betreffende families zullen hierover bericht ontvangen. Om aan de zondagsplicht te kunnen voldoen, kunnen de parochianen in het weekend van 28-29 maart naar de reguliere H. Mis in Veulen ('s zaterdags 18.00u) dan wel in Heide ('s zaterdags 19.15u) gaan, dan wel naar een H. Mis in de Grote Kerk ('s zaterdag 19.15u, 's zondag 09.30u) of in de Paterskerk ('s zaterdag 18.00u, 's zondag 11.00u) Indien er onverhoopt een parochiaan in bedoelde periode mocht overlijden; voor zowel de avondwake als de uitvaart kunnen we uitwijken naar de Paterskerk, dan wel naar de kerk van Heide. We begrijpen als kerkbestuur dat een en ander zorgt voor enig "ongemak"; hiervoor vragen wij uw begrip. Graag willen we hier alvast de vrijwilligers danken voor hun hand- en spandiensten in deze. 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221 Ter overweging "Probeer eens de laatste te zijn, die kwaad wordt."(S. de Clerck) Pastoor C. Muller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4