DamesfVCTIEF Voor vele mensen gaat de voorkeur uit naar thuis sterven. Omdat hiervoor niet altijd de mogelijkheid bestaat, hebben enkele mensen, werkende in de zorg, naar iets gezocht wat hierbij dicht in de buurt komt. Vooral de warmte en steun van anderen, maar uiteraard ook goede medische zorg, is in deze moeilijke periode van groot belang. Op 17 maart 2009 is het "Hospice Zenit" te Venray reeds 2 jaar officieel geopend. Zaterdag 7 maart worden we in de gelegenheid gesteld om met Zij-Actief afd. Leunen het Hospice te bezoeken. Wij treffen ons om 13.15 uur op het plein bij de kerk, en zullen vandaar gezamenlijk vertrekken. Als het kan met de fiets, echter met slecht weer kijken we wie kan rijden. Bij de hoofdingang van het Vie Curie Ziekenhuis.aan de Merseloseweg, worden we om 13.30 uur verwacht. Van daar uit zal men in groepjes worden rondgeleid. Om alles zo soepel mogelijk te laten verlopen, vragen wij u, zich op te geven vóór dinsdag 3 maart bij Truus Jenniskens, tel. 0478-581260. Werkgroep Excursies van Zij-Actief Leunen OUD PAPIER OUD PAPIER Op maandag 02 maart 2009 a.s. haalt de E.W.L. weer oud papier op. Diegene die buiten de route wonen kunnen 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur hun oud papier afleveren bij de papierkorf op de parkeerplaats bij gemeenschapshuis 'de Brink'. Wij vragen U vriendelijk om het papier stevig te bundelen of in dozen te verpakken. S.v.p. niet in plastic zakken of houten kistjes! Bij voorbaat dank voor Uw medewerking!! Bestuur E.W.L. Limburg —T itholtok vrouwennetwerk Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de Eerste Wijkvereniging Leunen, Toon Janssen, tel.nr. 510879

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 13