9 OPTOCHT 2009 3 Knoilekes en Knöllinnekes. In deze eerste Ruuper in het nieuwe jaar willen wij beginnen om alle mensen nog even het beste te wensen. In deze eerste Ruuper van het nieuwe jaar ook meteen het eerste optocht nieuws van het jaar 2009. De liedjescommissie heeft haar ding er op zitten en met 10 liedjes zaten zij boven hun gemiddelde. De winnaars van dit jaar, de Lünse import, jullie weten ondertussen wel dat het een traditie is (bijna verplichtjdat er word meegedaan aan de optocht dat zou als winnaars bijvoorbeeld kunnen in een grote lauwerkrans. Nu maar hopen dat de niet winnaars denken dat ze verliezers zijn, zij zijn volgens de optocht commissie allemaal tweede geworden en misschien een goed idee, doe allemaal samen met de optocht mee, als een groot zeemans-vrouwen koor, als cowboys en indianen in een country koor of in een grote hoed als Boboo of Bobooresje. Ja je moet toch wat onzin bij elkaar fantaseren om wat reclame voor de optocht te maken Ook het boerenbruids paar is uit, Maija en Theo Loenen (proficiat).op de planken gezet door de voetbalclub, dit gezelschap behoeft natuurlijk geen aansporing om mee te doen aan de optocht want waar kun je beter en ook nog gratis reclame maken voor je bruiloft als in een optocht die bezocht word door vele(duizenden) mensen. Al met al een mooie opsteker deze liedjesmiddag om al vast wat op te stuiken (onze vertaling voor opstoeken) voor de echte dagen. Wij gaan stoppen weten anders volgende keer niks meer te zwetsen, o ja dan komt er zeker wat in over 33 keer Overbroek/de Hoef in de optocht Groeten namens de optocht commissie,G.Keysers,W.Thoone, H.Janssen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 10