verboden om zich in het draaibereik van de Monstertruck te bevinden! Hij is er immers gek genoeg voor. Hij neemt trouwens ook hog wat rupsvoertuigjes mee waar ie wat leuks mee kan. Wat precies weten we nog niet maar na vorig jaar kunnen we alles verwachten. Het inmiddels prominent op het terrein aanwezig rooikanon komt helemaal uit de bovenkant van de Achterhoek. De bemanning ervan arriveert komende zaterdag zodat ze nog even kunnen acclimatiseren voordat ze moeten pieken zondagmiddag. Nadat we vorig jaar de eerste schreden op carbid-schiet-gebied hebben gezet hebben we nu mensen op het terrein die eerst leren met carbid te schieten en dan pas leren fietsen. Met deze compleet aangepaste aardappelrooier komen zij demonstreren hoe zij Vietnam wel gewonnen zouden hebben. Hebben onze oortjes en oogjes dan nog niet genoeg gehad dan verschijnt uit de stofwolken de Dakar Desert Warrior. Klaar voor de rit door het rulle zand in Afrika komt ie natuurlijk eerst nog even naar het Veulen. Meeracen over een stuk van de pittoreske Veulensche Waterenroute is mogelijk! Is het hart daarna nog niet helemaal verzakt dan komen onze Duitse vrienden met motoren het terrein op. Een sensationele freestyle show met onder veel meereen backflip! Simpeler gezegd: koppeltje duikelen met motor en al in de lucht Natuurlijk met de bedoelingen om toch op twee wielen terecht komen en daarna wat handtekeningen uit te delen aan de uitzinnige fans! Om het geheel helemaal compleet aan te kleden komt er nog een groepje militairen op oefening met een heel leuk voertuig waar je lekker aan mag zitten. Aan dat voertuig dan! Ook de kleine kinders worden weer niet vergeten. Traptractorwedstrijden met prijzen, schminkhoek en zandbak zijn aanwezig. Carjump Veulen barst werkelijk uit z'n voegen! En dan moet de After Jump Party nog beginnen! Stoere Achterhoekse rock van AC/Dixi en daarna onze topact met sterallures: Patatje Metal! Tussendoor de Ysseisteynse DJ's Willie en Roel. Wie dan nog iets aan te merken heeft dat het die 8 euro niet waard is geweest wordt ter plekke aangespitst, in de grond geslagen en afgeschoffeld. 8 euro? Ja, de entree voor iedereen die 13 jaar of ouder is, is 8 euro. En daarmee hopen we uit de kosten te komen dit jaar. Maar dan mag je ook wel gratis parkeren en overal roken! Krijg je die 8 euro niet getackeld dan is er maar 1

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 21