Kroniek Parochïecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Gedoopt Op zondag 18 mei 2008 werden in de kerk van Heide gedoopt: - Sem van Rens; Begijnhofweg 4, alsmede -Teun Comeiissen; Groeneweg 15. We feliciteren de (peet)ouders, alsmede de naaste familieleden. Moge Gods genade beide levens verlichten en begeleiden. Gaan trouwen Op vrijdag 23 mei 2008 vindt om 14.00 uur in de kerk van Leunen de kerkelijke huwelijksinzegening plaats van het bruidspaar Ton Heesen en Marleen Beijes (De Hoef 9) (laatste roep). Gezinsmis Op zaterdag 24 mei 2008 vindt zowel in Heide ais in Veulen wederom een gezinsmis plaats. Het thema luidt: "Broodnodig" en houdt verband met Sacramentszondag. Gezinnen met jonge kinderen worden uitgenodigd aan deze viering deel te nemen. H. Missen op woensdagavond Met het oog op diverse factoren is onlangs besloten de wekelijkse H. Mis op woensdagavond in Leunen met ingang van de maand juni 2008 voortaan niet meer wekelijks te lezen, maar eens per 2 weken. Omwille van de regelmaat zal met ingang van juni de doordeweekse H, Mis in Leunen steeds op de woensdagavond in de even weken worden gelezen. Een en ander houdt verband met het aantal reguliere kerkgangers, het aantal misintenties/stichtingen, alsmede de reguliere H. Mis op woensdagochtend in de kapel van de Smakt. Een bijkomstigheid vormt tevens het naderende zomerreces en een voorziene assistentie in andere kerken. Met betrekking tot reeds bestelde misinfenties geldt als regel dat zij elk een week lafer worden gelezen (zo worden bijvoorbeeld aangenomen misintenties voor 18 juni gelezen op 25 juni). Volledigheidshalve worden hieronder voor de rest van het jaar de relevante ("even") woensdagen vermeld waarop in Leunen een H. Mis gelezen zal worden. 11 en 25 juni 1,15 en29 okt. 9 en 23 juli 12 en 26 nov. 6 en 20 aug. 10 en 24 dec. 3 en 17 sept. Pastoor C. Muller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4