31 Kiederbal A.s. zaterdag 2-2-2008 hebben we weer kinderbal in de perdsstal. Alle kinderen tussen 2 tot 12 jaar zijn van harte welkom oml4.00 uur tot 16.00. De entree bedraagd 4 euro. Hiervoor krijgen ze 2 consumpie's en een snoepzak. De muziek wordt verzorgd door d.j. Huub en Teun, ondersteund door Joep en Guus. Dit beloofd een gezellige middag te worden, vasteavond same veur diegene die nie op de geweldige bonte avonden zien geweest wil ik toch efkes vertellen of ut allemaal goed gekommen is mit prins henry den uerste van 2007 na ut prachtige zang optreden van de aid prinse der zitten minstens 20 toekomstige zangers voor ut kerkkoor bijliep vorst teun is langs de fotos van de aid prinse kompeneej en telde maar 52 fotos en vroeg zich hardop af volgens mij zien we toch mit den 54 ste prins bezig waarna de voorzitter van ut apk zich melde en vorst teun uit den droom kwam helpe hij vertelde een geweldig verhaal over ur lek binnen ut apk en dat hij blij was dat hij uiteindelijk toch aan al de aanwezigen uit kos leggen hoe ut zo wiet kos kommen hij beloofde dat ut bestuur ut tot op den bodem ut zo zoeken en wel dat op de volgende apk vergadering het lek van ut apk opgelost zo werden een lek dat is iemand den ziene mond voorbij gepraat hed en dat ze de komende vastenavond extra goed op prins henry den urste van 2007 zun letten want den jong het toch wel enne maand tussen hoop en vrees gezeten en ien de pauze wir henry dan ok als enne held onthald in ut artiesten cafe maar bij ut apk ziede ok gouw enne held en zeker als ge ze ok nog goed wat te drinken geft zo ziede maar wer alles komt toch nog goed ik zo net als vorst teun wel is vlieg wille zien op de volgende apk vergadering maar ja wor vinde en vliege pak van enne vastenavondsvierder ps ut plat schrieve got al wat beter

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 32