OPTOCHT 2008. 6 8 Knöllekes en Knöllinnekes. Als deze Ruuper word gelezen is het de 22 of 23 januari enkele dagen voor het sluiten van de inschrijf termijn voor de optocht. Daar wij de opstelling van deze optocht willen laten plaatsen in de Ruuper van de volgende week moeten wij de sluiting termijn van zaterdag 26 januari aanhouden. Op zondag 27 januari gaat de commissie deze optocht uitleggen op volgorde en deze voor 16.00 uur op maandag 28 januari naar de Ruuper doen zodat hij dan mooi geplaatst kan worden in het Leunse lijfblad in de week voor de carnaval begint. Dus nog een keer de sluiting termijn is ZATERDAG 26 JANUARI. Hij of zij die hierna komen (sorry) die moeten echt (doodzonde) een jaar wachten om aan dit grote spektakel te mogen deelnemen. Dus voor de laatste keer kom met de opgave. Inmiddels is de commissie op enkele plaatsen gaan kijken naar de voorbereidingen of er is telefonisch contact geweest. Vele opgave hebben we al binnen ondanks het korte seizoen maar er kan nog meer bij. Dan nog enkele belangrijke punten, iedere deelnemer moet W.A verzekerd zijn kijk of vraag dit na. Op elke wagen hoort een brandblusser. Geen smakeloze,kwetsende,discriminerende teksten. Gebruik felle kleuren, korte teksten en bespeel het publiek Laat straks in de optocht geen gaten vallen daarvoor geeft de jury geen punten, let op u voorgangers. Voor hen die op vacantie gaan wij wensen jullie fijne dagen maar laat A.U.B. geen tweede auto in de optocht straten staan want het zou niet voor de eerste keer zijn dat de commissie deze met enkele zwaargewichten moet verplaatsen (slecht voor de hernia) Tot volgende week wanneer de opstelling in de Ruuper staat. De groeten van de optochtcommissie G.Keysers ,W.Thoone, H.Janssen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 9