Knöllekens en Knöllinnekens. OPTOCHT 2008. 12 Toch niet; wat toch niet, och wij dachten als optochtcommissie nu de carnaval zo vroeg valt zijn wij als eerste commissie aan de beurt om met nieuws in de Ruuper te verschijnen dit is dus mooi niet zo (het eerste foutje). Wij hadden er niet aan gedacht dat ook voor die andere commissies de carnaval zo vroeg zou vallen BLOND he. Nu deze commissies hun zegje hebben gedaan komt ook de optocht commissie uit haar winter slaap. Ja inderdaad Sinterklaas net gereeje (waren we allemaal tevreeje) komt voor de Kerst de optocht al ter sprake. Carnaval het valt altijd in februarie maar dit jaar lijkt het wel helemaal midden in de winter. Moetje nagaan alles watje vandaag uitvogelt is over twee maanden alweer verleden tijd, dat maakt het misschien wel extra spannend,moeilijk of lastig. Misschien heeft de sint wel een idee in jullie schoen achter gelaten, allemaal als chocoletter of speculaaspop,houtentrein of biljart bal. Och dit waren zo maar wat spinsels om een afsluiting te maken van dit eerste optochtnieuws in het nieuwe seizoen. Jullie zullen de eerst volgende Ruupers nog zeker wat van ons horen. De optochtcommissie G.Keijsers. W.Thoone. H.Janssen. ,,'t JCrilUke" De vergadering zit er wer op, en kunne we wer aan de slag. De spullen kunne de stalling uit gehald werre, en dit göt gebeuren op zoaterdag 15 december um 9 uur beej Arno Janssen. We beginne mit bouwe op moandagoavend 17 december en dan drie aovenden ien de week Natuurlijk is iedereen van harte welkom op op 't laagriebroek. TOT DAN CARNAVALSVFRENIGINC' I uNf N Wagenbouwers t' Knolleke Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 13