Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Overleden Op vrijdag 26 oktober 2007 overleed te Venray mevr. Mien Voesten-Cremers, weduwe van Wim Voesten. Ze werd 86 jaar. Tijdens de avondwake op maandag 29 oktober en de uitvaart op dinsdag 30 oktober 2007 hebben we gebeden voor haar zielerust. Moge zij rusten in vrede. Allerzielenlof Heide De gebedsdienst ten behoeve van die parochianen welke het afgelopen jaar vanuit de kerk aldaar aan God zijn aanbevolen, vindt aanstaande zondag (4 november) plaats en wel om 15.QQu. Gaan trouwen Op vrijdag 16 november 2007 vindt om 16.00u in de kerk van Leunen de huwelijksmis plaats van René Smedts en Jolanda Guldemond (1e roep). Diakenwijding Op zaterdag 17 november 2007 vindt in de kathedraal te Roermond de wijding tot permanent diaken plaats van J. Vaïke uit Maastricht. De viering begint om 10.30u. Moge zijn werk voor de kerk veel vrucht dragen. H. Mis op woensdagavond In verband met de stookkosten zal in de loop van november de wekelijkse H. Mis in Leunen op woensdagavond niet meer in de grote kerk worden gehouden, maar in de ruimte, welke gelegen is links van de absis van de "oude" kerk. Het betreft die ruimte waar thans de koren hun repetities houden. De betreffende ruimte is toegankelijk via de deur aan de zijkant van de kerk, tegenover De Brink, alsook via een binnendeur in de kerk, links van de absis. Pastoor C. Müller Kledinainzame/ina Op vrijdag 2 november houden we weer een kledinginzameling. Tot 9.00 uur kunnen alle mensen van Leunen, en daarbuiten natuurlijk, hun oude kleding, schoenen, oude dekens en gordijnen e.d. bij de ingang van de school inleveren. Een en ander dient wel in gesloten plastiek (vuilnis-)zakken te Ook op woensdag 31 oktober (van 12.15 - 17.00 uur) en op donderdag 1 november (van 8.30 - 17.00 uur) kunnen zakken op school al worden ingeleverd. De zakken kunnen op de bühne van de aula worden gezet. •&v de Meent worden aangeleverd. Basi'öschoo b V i

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4