3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veuien-Heide Doopsel Op zondag 16 september 2007 werd in de kerk van Veulen gedoopt: Guus Reintjes (Veulenseweg 39). We feliciteren de dopeling alsook de naaste familie(s). Romereis Een bus vol kerkbestuursleden, vrijwilligers en andere parochianen van het dekenaat Venray maken deze week een Teïs naar Rome. Het gezelschap vertrok maandag 17 september per bus vanuit Venray naar het vliegveld in Düsseldorf voor de vlucht naar Rome. Op vrijdag 21 september keert men weer huiswaarts. In november 2006 ontstond het idee om gezamenlijk een reis naar Rome te organiseren. De deelnemers komen uit Castenray, Heide, Leunen, Veulen, Vredepeel, Venray, Blitterswijck, Geijsteren en Wanssum. Ook deken Smeets en pastoor Te Boekhorst gaan mee. Het hoofddoel van deze reis is het bezichtigen van Rome en het Vaticaan, maar tevens biedt het verblijf een mooie gelegenheid om informeel met elkaar te praten over de toekomst van de parochies in het dekenaat Venray. Het gezelschap overnacht in het viersterrenhotel Belvedere in Mentana, r\et buiten Rome. De basilieken, het Sint Pieterplein, het Vaticaan, het buitenverblijf van da paus, de musea, een stadsrondrit en een wandeling vormen onderdeel van het programma. We wensen de deelnemers een mooi verblijf in "de eeuwige stad." Jaar van het gezin In het kader van het bisdom-thema van dit jaar, wijs ik de lezer hier op de website: Katholiekgezin.nl. Deze site biedt een veelheid aan informatie over huwelijk, gezin en opvoeding en houdt de actualiteit op dit gebied bij. De site blijft voortdurend in ontwikkeling en biedt steeds opnieuw informatie en inspiratie. Pastoor C. Müller Te Koop: voetbaltervmie Oranje masita shirt. Kindermaat S Witte masita broek, maat 5 Sliditvgbroek Tel: 0478-584447 na 18.00 uur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4