De Carjump Cup is voor Timmermans Agri Service. Een jaar 2\ lang mag de Cup mee in de spuit. Zwaai even als je 'm ziet! In de special klasse werd Nijsen/Granico de terechte winnaar. Een exacte replica op schaal van een buikwagen. Tot in detail afgewerkt. Deze cup kan dus terug naar waar ie al een jaar stond: in de vitrinekast op de gang. De volledige uitslag: 1Nijsen/Granico, Veulen 2. VC Laeg mot vol mit de vrollie, Melderslo 3. Blitterwijck III, Blitterswijck 4. De vallende ster, Veulen Bij de traptractors werd ook weer flink getrapt. Hier waren de uitslagen als volgt: 0-5 jaar: 1. Teun Heidens, Castenray, 31,23 seconden 2. Stijn Kimman, Venray, 35,66 seconden 3. Tom Smedts, America, 35,85 seconden 6-7 jaar: 1. Michel Roza, Hardinxveld-Giessendam, 23,11 seconden 2. Jamo Timmermans, Veulen, 27,81 seconden 3. Marco Duijsers, Lixhe-Vise, 27,94 seconden 8 jaar en ouder: 1Kevin van Bakel, Kaatsheuvel, 35,14 seconden 2. Genco Zoet, Nunspeet, 35,37 seconden 3. Bo Timmermans, Veulen, 37,02 seconden Na al het spektakel in de arena werd de After Jump Party afgetrapt. Nadat er wat pakjes stro ontdekt waren bovenop een touringcar die daar nog ergens stond werd het weer een ouderwets stroi-is-moi feest. Het was laat en geslaagd toen de laatste bezoeker huiswaarts ging. Stichting Veulen Events dankt iedereen die weer klaarstond om te helpen. Heel het dorp en zelfs daarbuiten kleurde oranje van de posters. Prachtig! Heel hartelijk bedankt allemaal! Foto's, nieuwtjes, onzin, allemaal op www.carjump.nl p.s. Het ontvreemde en weer teruggelegde reclame-zeil op hoek Lorbaan-Veulenseweg is inmiddels alweer gepikt. Ongetwijfeld hangt ie ergens in een keet binnen fietsafstand van Veulen. Als iemand weet waar ie is, dan dit alstublieft aan iemand van de carjump laten weten. Dan maken we even tijd om het terug te halen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 22