Halve Kameroaj, Castehray Daltons, Castenray Nijsen/Granico, Veulen Guido en Marijn, Sander Jansen, Venray KNLB, America Loonbedrijf Hoeymakers/Kellenaers, Hegelsom VC Oeldere, Oirlo Allemanscafe, Oostrum Ashorst, Blitterswijck Tot zover de helden in de standaard-klasse. Voor de helden die helemaal doorgeslagen zijn is er de special klasse. Hierin zijn de deelnemers: Blitterswijck III, Blitterswijck VC Laeg mot vol mit de vrollie II, Nijsen/Granico, Veulen Carjump Girls, Veulen Met 4 deelnemers in deze klasse is er maar één ploeg die geen champagne mag spuiten. Maar het is niet onwaarschijnlijk dat er nog wat meer deelnemers uit de standaard-klasse worden overgezet naar de specials omdat in de standaard klasse het voertuig voorzien moet zijn van het originele dak! Iets wat tijdens het strippen van de auto en met een slijptol in de buurt nogal eens wordt vergeten. Het reglement is hierin echter zeer duidelijk. Komende zondag gaat het dus voor de 8e keer gebeuren. Carjump Veulen. Wil je de rest van het jaar nog iets te vertellen hebben en niet alleen maar de ruige verhalen van anderen aanhoren, blijf dan vooral niet achter de begonia's zitten. Blijf niet thuis zitten wachten want er zou misschien nog wel 'ns bezoek kunnen komen. Er komt geen bezoek! Die zijn allang naar de carjump! En dat is wel te snappen! Behalve vliegende auto's zijn er de Monstertruck-show waarbij voertuigen die hebben deelgenomen aan de carjump worden verpletterd, de super stunt-show waarbij onder veel meer een brandende touringcar die wordt doorboord met een auto en het Ginaf Rally Power Team dat met een heuse Parijs-Dakar vrachtwagen het terrein komt opleuken. Voor de kleinsten onder ons is er de kinderhoek met de vaste onderdelen: de

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 18