respect, daar kun je echt alleen maar dingen zien die je al ■ninimaal 40 jaar hebt kunnen bekijken. Dus eigenlijk hoeven we >ver die 7 euro helemaal geen slecht gevoel te hebben. In plaats daarvan moeten we juist blij zijn dat we het al die jaren voor minder hebben kunnen doen! Maar de Stichting Veulen Events zou de Stichting Veulen Events niet zijn als ze niet zou proberen om de nog te lijden pijn iets te verzachten. Daarom, als flinke pleister op het speldenprikje, krijgt elke betalende toeschouwer een presentje bij het kopen van een entreekaartje. Kinderen t/m 12 jaar lopen trouwens nog steeds voor nop het terrein op Maar behalve thuisblijven is er nog een manier om die 7 euro in je eigen zak te houden! Stichting Veulen Events is namelijk naarstig op zoek naar vrijwilligers die willen meehelpen op de lag van de carjump. Je lekker tussen de helden mengen en alles van dichtbij meemaken. Net als vorig jaar kun je dan zelf aangeven welke Veulense vereniging/instantie/stichting/? jij wilt begunstigen bij eventuele winst gemaakt op die dag. En zo omzeil je dus ook behendig het betalen van de entree! Ben jij degene die zich aangesproken voelt, bel dan met ons telefoon team. Druk, want draaien doen we tegenwoordig niet meer, 36-23710102 waarna onze Gertjan je verder zal helpen met al je vragen www.cariump.nl d.s. Ten tijde van het naar de Ruuper brengen van dit stukje was er nog 1 startplaats beschikbaar voor het helden-gala dat zich Carjump Veulen noemt. Volgens de Van Dale: een, telw., het kleinste gehele getal. Carjump Veulen verdeelt geen halve startplaatsen dus als je al een paar weken aan het bouwen bent m je je voor het gemak nog niet hebt opgegeven dan weet je wat je NU moet doen. Tel. 0478-581928. Denk eraan: na betaling van 10 euro inschrijfgeld sta je pas ingeschreven. Misschien is dit daarom beter: café 't Veule, Veulenseweg 49. Tot snel!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 20