Zonnebloem loten 12 Vanaf 13 t/m 25 augustus komen we weer bij u langs met de jaarlijkse Zonnebloemloten. Met de opbrengst organiseert de Zonnebloem tal van activiteiten voor gehandicapten, zieken en eenzame mensen in de thuissituatie. Wij als vrijwilligsters van onze afdeling doen dit ook, en hebben daarvoor geld nodig in onze kas. Dus van elk lot dat u koopt, krijgen wij een deel in de kas, dat wij voor activiteiten voor onze gasten besteden. Stel ons niet teleur, en koop weer zoals ieder jaar Zonnebloemloten. U kunt er tevens nog tal van geldprijzen mee winnen. De trekking is op 12 november 2007. De uitslag wordt bekend gemaakt via internet en teletekst. U kunt ook zelf bellen naar nummer 0900-0633. Tot ziens bij u aan de deur, en bij voorbaat al héél, héél hartelijk bedankt! Bestuur en vrijwilligsters van Zonnebloem afd. Leunen-Veulen-Heide. Programma/activiteiten 2007 Dinsdag 14 augustus: 1e repetitie na de vakantie voor de harmonie Woensdag 15 augustus: 1® drumbandrepetitie na de vakantie Vrijdag 24 augustus: 1e repetitie na de vakantie voor het opleidingsorkest Zaterdag 22 september: Blaaskapellenfestival te Veulen georganiseerd door Blaaskapel Die Fröhlichen Rübensammler Zondag 7 oktober: 11.00 uur: Harmonieconcert in de Hoefslag te Veulen Zondag 16 december: Federatief Jeugdfestival voor opleidingsorkesten en jeugdharmonie en -fanfare te Ysselsteyn Zondag 23 december: Kerstconcert in de parochiekerk van Leunen jpü sr. craiii Leunen Veulen - Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 13