Kroniek Parochïecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Gouden huwelijk Op zaterdag 16 juni 2007 vindt om 14.30u in de kerk van Heide een H.Mis plaats uit dankbaarheid b.g.v. het 50-jarig huwelijk van Jan en Truus van Well-Pouwels (Heidseweg 36). De viering wordt opgeluisterd door het kerkkoor. In verband met deze viering komt de reguliere H. Mis die dag om 19.15u te vervallen. Heiligheid: iets voor u? Heiligheid: is dat niet een van die begrippen uit kerk en geloof, die wat buiten beeld zijn geraakt? Deinst niet menigeen terug ais je heiligheid als ideaal wordt voorgehouden? De één deinst terug in huiver: een onbereikbaar ideaal: is niet God alléén heilig? En de ander met een zekere wrevel: Heilig, nee van mij hoeft dat niet! Kijken we gewoonweg naar het woord heilig: Het komt van heil, heel; "inne ganse", zo zouden we in het dialect een heilig mens noemen. En dat is meteen al veel dichter bij. Wij mensen zijn vrije wezens. Dat betekent dat we kunnen kiezen. Natuurlijk veel van onze keuzes zijn vastgelegd. Door onze genen, door onze opvoeding en milieu. Toch blijven we er van overtuigd dat we bij alle mogelijkheden in het leven kunnen kiezen tussen goed en kwaad. Tussen een beter beter of een beetje slechter. Wie zou niet willen kiezen voor echt geluk? En heeft dat niet altijd met gaafheid, heelheid te maken? In relatie tor mijn vrouw of man. In relatie tot mijn kinderen of ouders. In relatie tot vrienden en bekenden. Ook in relatie tot God. Als ik dat in mijn leven probeer, ben ik op weg naar heiligheid! (Bovenstaande tekst is geschreven door onze bisschop; Mgr. Frans Wiertz). Pastoor C. Müller Programma/activiteiten 2007 Vrijdag 22 juni Venray Muzikaal Totaal: 19.00 - 19.45 uur speelt Blaaskapel Die Fröhlichen Rübensammler op de Grote Markt te Venray. Dinsdag 26 juni: 19.00 uur: BBQ-concert op de Brink met Opleidingsorkest, Drumband, Harmonie en Blaaskapel. Kijk ook eens op onze website http://harmonie.leunen.nl. Rabobank hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4