3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Herverdeling taken in pastoraal team dekenaat Venray In verband met een voorziene uitbreiding van het takenpakket van deken Smeets van Venray heeft deze ondergetekende enige tijd geleden gevraagd het administratorschap met betrekking tot het Rectoraat Smakt van hem over te nemen. Kapelaan Crasborn, die zorg draagt voor Ysselsteijn, Merselo en Vredepeel, zal op zijn beurt het administratorschap van de parochie Oostrum overnemen. Sinds het vertrek van Piet Hoedemaeckers was deken Smeets ook daar administrator. Inmiddels zijn de betrokken kerkbesturen in kennis gesteld en is een en ander geformaliseerd middels een brief van bisschop Wiertz en we) met ingang van 1 juni 2007. Voor wat betreft de planning van de H. Missen heeft deze interne herschikking van taken geen gevolgen. De reguliere weekendmis in Smakt vindt 's zondags om 11.00u. plaats. Gouden huwelijk Op vrijdag 8 juni 2007 vindt om 15.00u in de kerk van Leunen een H.Mis plaats uit dankbaarheid b.g.v. het 50-jarig huwelijk van Joos Claessens en Nelly Claessens-van Osch (Steegse Peelweg 11). De viering wordt opgeluisterd door het Dameskoor. Uitstapje met misdienaars Leunen-Veulen-Heicfe Deze week ontvangen de misdienaars een uitnodiging om deel te nemen aan het jaarlijks misdienaars-uitje. Dit vindt plaats op zaterdag 23 juni 2007 (vooraankondiging). Pastoor C. Müller Gevonden op de kermis bij de hijskraantjes: Een ring met steentjes (volgens de vinder geen kermisring). Maat ca. 16 mm Tel. 58 19 98

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4