Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Overleden Op 15 mei j) overleed te Venlo mevr. Agnes Bouten-Kusters uit Leunen in de leeftijd van 59 jaar. Afgelopen zondag 20 mei werd in de kerk van Leunen een avondwake gehouden. Op maandag 21 mei vond in de Paterskerk haar uitvaart plaats. Moge zij rusten in vrede. Gedoopt Afgelopen zondag - 20 mei - werd in de kerk van Veulen gedoopt: Maud Spreeuwenberg (Veulenseweg 55). We feliciteren de dopeling alsook de beide families met deze opname in de katholieke kerk. Gaan trouwen Aanstaande vrijdag - 25 mei - wordt om 14.00u in de kerk van Veulen het kerkelijk huwelijk ingezegend van Sjef Classens (Veulensewaterweg 23) en Corien Peeters. We wensen het bruidspaar een zegenrijke toekomst toe. Week van de Nederlandse Missionaris Deze week wordt in onze kerk extra aandacht gevraagd voor de Nederlandse missionarissen die in veelal arme landen zorg dragen voor zowel het lichamelijk als geestelijk welzijn van die mensen welke aan hun pastorale zorg zijn toevertrouwd. Komend weekend vindt in onze kerken een kerkdeurcollecte plaats ter ondersteuning van hun werk ten bate van de minderbedeelden in onze wereld. Graag bevelen we deze collecte aan uw milddadigheid aan. In Veulen heeft deze collecte reeds plaatsgevonden. Pinksteren. Komend weekend vieren we weer het Hoogfeest van Pinksteren. We gedenken dan de nederdaiing van de heilige Geest over de apostelen. De H.Missen zijn dit weekend op de reguliere tijden. Op maandag 28 mei (2e Pinksterdag) is er slechts één H.Mis en wel in Leunen om 09.30u. Heiligverklaring pater Karei Houben Op zondag 3 juni a.s. wordt pater Karei uit Munstergeleen door onze paus te Rome heiligverklaard. Naar aanleiding van deze heiligverklaring heeft ons bisdom prentjes uitgegeven. U vindt deze achterin de kerk, bij de ingang. Internetsite voor gezinnen In dit jaar van het gezin mag ik u attenderen op een nieuwe internetsite ten behoeve van het gezin: www.katholiekqezin.nl. De site biedt actueel nieuws over huwelijk en gezin alsmede opvoeding en biedt praktische tips. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4