Oranje-Wit eindelijk kampioen!! 9 Zondag 6 mei heeft het dan toch mogen gebeuren: Senioren 1 van Oranje-Wit is sinds 18 jaar weer kampioen! In een spannende thriller tegen het tweede geplaatste DOT viel de beslissing in de eerste klasse. Oranje- Wit wist dat het een moeilijke dobber zou worden, aangezien DOT een stugge ploeg is welke zich niet zomaar gewonnen geeft. Daarnaast kan ook DOT nog promoveren als zij tweede kunnen blijven dus hadden zij de punten ook hard nodig. De Leunse dames namen meteen na aanvang het voortouw en Rian Derikx scoorde de openingstreffer. Het spel draaide goed en de oranje dames hadden voldoende kansen. Ook de tweede treffer viel aan leunse zijde, Linda van Deurzen maakte een afstandsschot goed af. Helaas wist het aanvalsvak na wisselen het niet dicht te houden, waardoor het in no time weer 2-2 stond. Zowel DOT ais Oranje-Wit wist op dit moment niet te scoren, maar door het goede verdedigingswerk aan leunse zijde had Oranje Wit meer tijd voor een goede aanvalsdruk. Petra van der Haghen wist uiteindelijk de 3-2 te scoren en ook Rian wist uiteindelijk het doel weer te raken. Vlak voor rust haakte DOT weer aan waardoor de ruststand 4-3 was voor Oranje-Wit. Vol vertrouwen gingen de dames na rust weer aan de slag. Petra van der Haghen maakte een strafworp goed af en maakte daarmee de 5-3. Toch was de partij nog lang niet gewonnen. DOT vocht voor wat ze waard waren en Het tweede aanvalsvak van Oranje -Wit had een aantal mooie kansen, maar wist deze niet te verzilveren. Hierdoor kwam DOT uiteindelijk weer langszij Met een 7-6 voorsprong kreeg Petra van der Haghen met nog vijf minuten op de klok een strafworp en kon daarmee het karwei afmaken. Zij mistte, maar speelde de bal meteen goed af naar Rian Derikx en zij maakte koelbloedig de 8-6. Met nog een paar minuten moest dit voldoende zijn voor de winst. In de laatste minuut maakte DOT het nog spannend door via een strafworp de 8-7 te scoren, maar daar bleef het gelukkig bij. En daar klonk dan ook het verlossende eindsignaal. Alle dames van Oranje-Wit vlogen elkaar in de armen en het feest barstte hierna los. Volgend seizoen mogen zij in de promotieklasse gaan proberen om de punten binnen te halen, maar dit gaat zeker lukken! De senioren 1 bedankt al het meegereisde publiek in Vlierden en alle trouwe supporters die al die jaren elke wedstrijd komen kijken. Nogmaals kei bedankt!! Gescoord: Rian Derrikx: 4 maal Petra van der Haghen: 3 maal Linda van Deurzen: 1 maal

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 10