Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de openbare dorpsraadvergadering Leunen 16 april jl. Tijdens de openbare dorpsraadvergadering van 16 april 2007 jl. is de voortgang G.G.W. besproken, een delegatie van de dorpsraad heeft de drie projecten uit gebreid besproken met betreffende wethouders en hebben het DOP- overhan digd. Wonen Venray heeft financieel plaatje overgedragen aan de gemeente, zij zullen dit bestuderen. Een werkgroep gaat de mogelijkheid van een andere op stelling van de kermis bespreken met de gemeente en firma Regter. De uitslag van de enquête verkeersveiligheid is ingevoerd, de komende weken worden de gegevens uitgewerkt tot een eindconclusie. Het plan speelterrein Korenmolen is de afgelopen week aan de bewoners van Posterhof en de gemeente gepresen teerd. Afgelopen weekend heeft de officiële opening van de natuurwandelroute de Leunse Paes plaats gevonden, het was prachtig weer en alles is mooi verlo pen. De uitgebreide notulen zijn te vinden op de website. Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen Tel: 0478-510332 Mail: edstevens@home.nl Uitslag concours Well van 22 april. Dressuur klasse MlLoes Geelen met Umiro 2e prijs ie proef Loes Geelen met Umiro le prijs 2e proef klasse B: Sjoera Jenniskens met Sikaria 3e prijs le proef Sjoera Jenniskens met Sikaria 4e prijs 2e proef klasse B: Melanie Gommans met Rubysiana 4e prijs le proef Springen klasse B: Kim Verstappen met Waldo 6e prijs. Rijvereniging Ons genot ONS GENOT Dorpsraad LEV NEW

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 6