10 JEUGDNIEUWS VJJTP^ Op zaterdag 16 juni a.s. organiseert TC Rodhe uit Venray (in samen werking met de KNLTB) een Recreatief ééndags Junioren Toernooi. Deelnemen kunnen jeugdleden die tussen 12 en 17 jaar oud zijn en speelsterkte 6, 7, 8 en 9 hebben. Deelnemers worden in poules ingedeeld. Naast het tennissen is er een gevarieerd nevenprogramma (o.a. snelheidsmeter en spellen). Aansluitend is er een disco-avond met karaoke. Ontvangst is om 10.00u en de afsluiting zal rond 18.00u zijn. Er wordt gespeeld op de gravelbanen van TC Rodhe, Smakterveldweg 26 in Venray. Inschrijfgeld bedraagt 5,- p.p. (te voldoen bij aankomst). Dit is een individueel toernooi dus iedere deelnemer dient voor eigen vervoer en/of begeleiding te zorgen. Opgave kan tot uiterlijk 13 mei a.s. d.m.v. inlevering van onderstaand strookje in de brievenbus van de tennisclub of via email: daniellestriibosch@hotmail.com Naam: Geb.datum: Speelsterkte: Lidnummer KNLTB: Geeft zich op voor het Recreatief ééndags Junioren Toernooi op 16 juni a.s. bij TC Rodhe in Venray. Aan alle inwoners van Leunen in de week van zaterdag 28 april t/m vrijdag 4 mei komen de Welpen en Shiva's bij u aan de deur voor de jaarlijkse actie "Heitje voor een karweitje" Heeft u al een karweitje wat door de kinderen gedaan kan worden dan laat het nog even liggen totdat ze bij u aan de deur komen. We hopen dat we ook dit jaar weer op uw steun kunnen rekenen. Bij voorbaat dank, Stichting Don Bosco Leunen ,-unmrp^E NIGN G

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 11