Kinderen uit Leunen: OPGELET 10 Heb je nog spullen over waar je niet meer mee speelt. Verzamel ze dan en kom ze bij de Leunse Zomerfeesten verkopen. Op zondagmiddag 24 juni kun je geld vragen en krijgen voor die spullen. Wanneer en hoe laat lees je in een van de volgende Ruupers. Voor vragen kun je bellen met Sjaak Rongen (5865X3 na 18.00 uur). TtX> [10 JARIG BESTAAN] Stichting L.E.O. bestaat dit jaar 10 jaar. Daar kan niemand meer omheen en het feit dat we het groots gaan vieren kan ook niemand zijn ontgaan. Verspreid door het dorp duiken overal posters op die dit geweldige evenement aankondigen en elders in deze Ruuper staat er ook eentje voor het geval je Am nog niet gezien hebt. Het gaat allemaal gebeuren op zaterdag 5 mei aanstaande. Vanaf 8 uur is de Brink dan geopend voor iedereen die mee wil delen in de feestvreugde. Dit jubileumfeest wordt er een om nooit meer te vergeten, de kranten zullen er nog lang vol van staan en de geschiedenisboeken zullen worden aangepast. Staat 5 mei nu nog te boek als Bevrijdingsdag, na dit jaar zal iedereen het zich herinneren als de dag dat LEO haar 10 jarig jubileum vierde. Muzikaal zal de avond worden opgeluisterd door de band De Zingende Fresia's, ieder wel bekend. Zo niet, neem dan maar eens een kijkje op www.fresia.nl, waar je alles over deze band kan lezen. Vier 5 mei dus gezellig met ons het jubileum van LEO mee in de Brink waar je vanaf 8 uur terecht kan voor een overdosis feest, Stichting L.E.O

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 11