3 Jaargetijde Jan Spee, Overleden ouders Smits - vd Hoogen en zoon Martien Misdienaars Sef J. En Youri Lector Coby Pouwels Inzameling vastenaktie Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Doopsel Afgelopen zondag dag (1 april) werden twee communicanten uit groep 4 van basisschool Leunen gezamenlijk gedoopt in de kerk van Leunen. Het betreft Michelle Biersteker (Leunseweg 63) en Déni Bouwmeester (Pascherhof 32). We feliciteren de dopelingen en hun families. Uitvaart Op 31 maart 2007 overleed in Elzerhorst mevr. Marie Maas-Janssen in de leeftijd van 73 jaar, voorzien van de ziekenzalving. Zij was woonachig aan de Groeneweg 2 in Heide. De avondwake werd gehouden op dinsdag 3 april, terwijl de uitvaart plaatsvond op woensdag 4 april om 10.30u in Heide. Aldaar werd ze ook te ruste gelegd. Moge zij dan rusten in de vrede des Heren. Goede Week In verband met deelname aan de Chrisma-Mis in de kathedraal van Roermond komt de reguliere Mis op woensdagavond 4 april in Leunen te vervallen. Op Witte Donderdag 5 april is er in onze cluster geen viering. Men kan desgewenst deelnemen aan de viering die dag in de Grote Kerk om 19.15u. Op Goede Vrijdag 6 april is er om 15.00u een kruiswegoefening in de kerk van Leunen, terwijl de Herdenking van het lijden en sterven van onze Heer die dag om 19.30u in Veulen plaatsvindt. Net als andere jaren jaren is er in onze cluster slechts één Paaswake en wel op zaterdag 7 april om 19.00u in de kerk van Leunen. Op Paaszondag 8 april is de Hoogmis in Heide om 09.30u, in Veulen om 11.00u; beide Missen worden opgedragen door pater Slangen. De Hoogmis in Leunen is die dag om 09.30u. Pastoor Müller zal tevens om 11.00u de H.Mis opdragen in Smakt. Op Paasmaandag 9 april is er enkel een Mis om 10.30u in Leunen. Parochianen die willen biechten gelieve met pastoor Müller een afspraak te maken. Vastenzakjes kan men deponeren in een van de bussen van de kerk (betreft Leunen). Kerkklokken Volgens een oud gebruik zwijgen de kerkklokken na het Gloria op Witte Donderdag, om pas weer geluid te worden tijdens het Gloria in de Paaswake. Volgens overlevering "gaan de klokken dan naar Rome". Het is een gebruik dat past bij het karakter van deze dagen waarin wij het lijden en sterven van de Heer gedenken. Het ontmantelen van het priesterkoor (vóór de vieringen op Goede

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4