13 Goederen- Dienstenveiling Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide 10-03-2007 19.0ÖU in gemeenschapshuis 'De Brink' Een vereniging zoals Harmonie St. Catharina bestaat uit verschillende onderdelen. Het harmonieorkest, de drumband, heb opleidingsorkest en de blaaskapel. De laatste jaren hebben we veel concerten en serenades gegeven en wellicht bent u ook één van die 1200 mensen die zich het Proms-concert kan herinneren van afgelopen september. Ook het jaarlijkse kerstconcert in de Leunse kerk is altijd weer een mooie afsluiting van ons muzikale jaar en altijd weer een feest om te zien hoeveel mensen er komen genieten van de muziek. Zulke optredens kunnen wij niet verzorgen zonder geld. Dit geld is nodig om muziekstukken en uniformen aan te kunnen schaffen, de repetitieruimte te betalen en zonder geld zouden we nooit zulke goede dirigenten voor de orkesten hebben staan. Zonder geld is een muziekvereniging als St. Catharina kansloos en het zou zonde zijn als we niemand meer kunnen laten genieten van de muziek die wij maken. Maar, dat geld groeit nu eenmaal niet aan een boom en daarom willen wij graag een beroep doen op u als inwoners van Leunen, Veulen, Heide en omstreken. Een aantal jaren geleden is de Goederen en Dienstenveifing in het leven geroepen. Een avond waarop tal van verenigingen, bedrijven, particulieren en vrijwilligers goederen en diensten kosteloos ter beschikking stellen en waarvan de opbrengst volledig ten goede komt aan de harmonie. Dit jaar zal deze plaatsvinden om 19.00u op 10 maart a.s. in Gemeenschapshuis De Brink in Leunen. Wij hopen dan ook dat u allen naar de G&D veiling komt om de harmonie een warm hart toe te dragen. U ontvangt (of heeft inmiddels ontvangen) ons veilingboekje met daarin alle kavels die deze avond onder de hamer gaan. Dit om een beeld te geven waarop te bieden valt. Maar het belangrijkste is het volgende: wij willen u, als inwoners van Leunen, Veulen, Heide, de komende jaren blijven vermaken en laten genieten van onze muziek Dus komt allen op zaterdag 10 maart 2007 om 19.00u naar De Brink in Leunen voor een gezellige avond en steun de harmoniel Tot dan! Alle verenigingen, bedrijven, particulieren en vrijwilligers, alvast bedankt voor jullie grote biidraae! Bestuur en leden Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 14