Veulekes en Veulinnekes! Op vrijdagmiddag 16 februari wordt op de jaarlijkse carnavalsoptocht gehouden van alle kinderen en juffen van Basisschool Antonius. De optocht zal dezelfde route hebben als andere jaren en zal vanaf ongeveer 13.15 gaan trekken vanaf school. Jeugdprins Roy, Jeugdprinses Evi, narretje Guus en de raad van elf zullen in deze optocht meetrekken op hun mooi versierde wagen. Wij nodigen alle ouders, mensen uit Veulen en andere geïnteresseerden uit om te komen kijken. We hopen dat er veel mensen langs de kant staan, zodat we er een gezellige optocht van kunnen maken. ALAAF! De werkgroep Dorpsraad Veulen f f Beste inwoners van Veulen, Net als vorig jaar wil de Dorpsraad, samen met de collectanten, de landelijke collectes in Veulen gebundeld ophalen. Dit houdt in dat er niet meer voor iedere aparte collecte een collectant aan de deur komt, maar dat er in de week van 25 februari t/m 3 maart een collectant aan de deur komt die uw bijdrage voor alle landelijke collectes van 2007 in een keer ophaalt. De Dorpsraad heeft voor het houden van deze gezamenlijke collecte een vergunning gekregen van de gemeente Venray. Woensdag 21 of donderdag 22 februari ontvangt ieder gezin in Veulen een brief met de benodigde informatie en een lijst waarop de bijdragen voor de individuele collectes ingevuld kunnen worden. De enveloppe met de lijst en uw bijdrage wordt door een collectant op dinsdag 27 of woensdag 28 februari 2007 opgehaald. Let op uw brievenbus volgende week! Dorpsraad Veulen 1 T 1 p

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 36